Зарузчик

Teenused – Europages

International Premium

International Premium

3800 eurot/aastas

Teave sinu ettevõtte ja toodete kohta paigutatakse 15 keeles – 12 kõige levinumas Euroopa keeles, aga ka türgi, araabia ja hiina keeles. Sinu ettevõte sisenetakse kõikidele maailma suurematele turgudele. 30 märksõna igas keeles. Võimalus paigutada kuni 200 toodet. Sinu toode on ostja keeles Google’i TOPis. International Premium võimaldab kasutada Europages’i tööriistade võimalusi 100% tõhusalt atraktiivse hinnaga. Hind on märgitud ilma km-ta.

Europe Plus Premium

Europe Plus Premium

2980 eurot/aastas

Neile, kes soovivad keskenduda valitud turgudele. Teabe paigutamine oma ettevõtte ja selle toodete kohta viies kõige populaarsemas Euroopa keeles – inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania keeles, aga ka veel ühes teie valitud keeles Europagesis saadaolevast 15 keelest, näiteks rootsi, araabia, türgi keeles. 30 märksõna igas keeles, võimalus paigutada kuni 200 toodet. Sinu tooted on valitud keeltes otsingus kõrgetel positsioonidel. Mõõdukas hind. Hind on märgitud ilma km-ta.

Europe Plus Entry

Europe Plus Entry

1540 eurot/aastas

Stardipakett Euroopa turgudele sisenemiseks. Teabe paigutamine oma ettevõtte ja toodete kohta viies kõige populaarsemas Euroopa keeles – inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, aga ka veel ühes kliendi valikul keeles. 14 märksõna. Kuni 50 toote paigutamine. Võimalus proovida Europages’i tööriistu soodsa hinnaga. Hind on märgitud ilma km-ta.

WLW

WLW

960 eurot/aastas

WLW (Wer Liefert Was) on B2B e-kaubanduse segmendi absoluutne liider DACH’i regioonis (saksakeelsed riigid – Saksamaa, Austria, Šveits). On eksisteerinud alates 1932. aastast.

WLW on kõigi tööstus- ja tarbekaupade tarnijate portaal. Hõlmab 590 000 tarnijat, tootjat ja turustajat üle kogu maailma. Keskmiselt esitatakse saidile kuus 1 275 000 ostja päringut, millest 88% on DACH’i regiooni riikidest. Hind on märgitud ilma km-ta.

E-post turundus Europagesi klientidele

E-post turundus

Koos Visable’iga pakume sulle luua ja ellu viia sihipäraseid e-posti turunduskampaaniaid, et suurendada müüki Europages’i platvormi osalejate auditooriumi seas.

  • 4500 ärisektorit, 130 riiki
  • 100% usaldusväärsed kontaktid, profiili auditoorium
  • Tõlge 6 või 15 keelde
  • Kirjade masspostitamine Visable’i nimel

Teenuse raames on saadaval kaks erinevat võimalust. Üksikasju saab täpsustada Grand Gector’i spetsialistide juures.

Teenust osutatakse pakkumislepingu alusel.

Display-reklaam Europagesi klientidele

Display-reklaam

Display-reklaam on sinu bänneri paigutamine Europages’i saidile ja selle kuvamine otsingutulemustes meie kasutajate päringute järgi. Sina valid märksõnad, mille järgi Europages’i kasutajad sind leiavad, ja me näitame sinu bännerit nende märksõnade järgi, et aidata uutel klientidel sind leida.

1 märksõna hind on 50 eurot kuus (ilma km-ta), minimaalne tellimus 500 eurot (samuti ilma km-ta).

Teenust osutatakse pakkumislepingu alusel.

Load

Aitäh! <br> Teie taotlus on edukalt registreeritud

Operaator võtab teiega peagi ühendust